Порізані портрети Шевченка виставлять ще у кількох містах – художник

Понеділок, 18 лютого 2019, 22:06

Виставку "Квантовий стрибок Шевченка", яка проходила на станції столичного метро "Тараса Шевченка" і яку пошкодив вандал, покажуть в інших українських містах.

Про це "Громадському" повідомив автор зображень Олександр Грехов.

До інциденту її планували показати у Львові та Вінниці.

"У нас на березень планувалось два міста: Львів, Вінниця. Туди плануємо поїхати. Плюс, виставку запросили ще у два міста. Поки точно — це Житомир, організовує управління культури та туризму Житомирської ОДА і місто в Донецькій області, але тут поки на етапі переговорів", - сказав художник.

Він додав, що у Києві виставку не відновлюватимуть. Крім того, за словами художника, під час нападу на виставку на станції метро був черговий поліцейський.

"На станції був черговий поліцейський, як я знаю, він встиг представитися... представився нападник, після цього нападник забіг в поїзд і поїхав", — зазначив Грехов.

Він сказав, що не планує звертатись із заявою до правоохоронців.

"Нападника всі знають, він і не особливо ховається, всі відео/фото матеріали доступні у відкритому доступі, для порушення справи не потрібно заяви", — вважає автор виставки.

Нагадаємо:

  • Вандал з ножем знищив виставку "Квантовий стрибок Шевченка", яка проходила на станції метро "Тараса Шевченка" у Києві.
  • У коментарях вандала ідентифікували як націоналіста Юрія Хорта. На своїй сторінці у соцмережі виставку він назвав "наругою над Шевченком".
  • Організатори заявили, що змушені достроково припинити виставку, щоб убезпечити пасажирів метро.
  • У столичній поліції повідомили "Українській правді", що за цим фактом відкрили провадження.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування