Порошенко: Мета Кремля - знищити українську державність

6193 перегляди
Вівторок, 19 лютого 2019, 06:07

РФ намагається знищити українську державність, що підтверджується, зокрема її агресивними діями в Азово-Чорноморському басейні та захопленням українських моряків.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Європейської ради Дональдом Туском у Києві, повідомляє прес-служба глави держави.

"Мета Кремля - знищити українську державність, створити так звану другу версію Радянського Союзу",  - підкреслив Порошенко.

"Ви дуже добре знаєте, що таке Радянський Союз, що таке Варшавський блок, що таке минуле, звідки ми разом з вами вийшли. Тільки наші ефективні дії, тільки наша солідарність не допустить повернення в ці сумні часи", - додав він, звертаючись до Туска.

Президент України також подякував Туску за особисту позицію на підтримку України.

"Ви вже назавжди увійшли в історію як людина, яка дуже багато зробила для України. І український народ дуже вдячний вам. Я дуже щасливий, що в ці дуже важливі для України дні, ми разом з вами", - сказав Петро Порошенко.

Він також подякував за "єдність ЄС та солідарність з Україною" під час консенсусного прийняття рішення щодо "азовського пакету" санкцій.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua