Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Ліга Чемпіонів: "Ліверпуль" та "Баварія" розійшлися миром, "Барселона" не забила "Ліону"

Вівторок, 19 лютого 2019, 23:41

Перші матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, що пройшли у вівторок, 19 лютого, завершилися без забитих голів.

"Ліверпуль" на стадіоні "Енфілд Роуд" зіграв у нічию 0:0 з мюнхенською "Баварією". У першому таймі цього поєдинку гольові момент були в обох команд, але обійшлися без забитих голів. У заключній 45-хвилинці "Ліверпуль" мав певну ігрову перевагу, але не зумів влітили це в забиті м`ячі.

В іншому матчі дня фрацузський "Ліон" в рідних стінах дав бій "Барселоні", зігравши 0:0.

У першому таймі в господарів поля було кілька нагод, щоб забити гол, але чудово зіграв воротар каталонців Марк Андре тер Штеген. У заключному таймі вже "Барселона" мала відчутну перевагу над "Ліоном".

Голкіпер "Ліона" Антоні Лопеш кілька разів рятував свою команду після небезпечних ударів Бускетса, Мессі та Суареса. Французи в другій 45-хвилинці практично не виходили зі своєї половини поля.

Матчі-відповіді у цих парах пройдуть 13 березня.