"Динамо" розгромило "Ювентус" і вийшло до 1/8 фіналу юнацької Ліги УЄФА

Середа, 20 лютого 2019, 14:55

Юніорська команда київського "Динамо" (U-19) пробилася до 1/8 фіналу юнацької Ліги УЄФА.

Матч плей-офф пройшов 20 лютого у Києві на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського.

Динамівці перемогли туринський "Ювентус" з рахунком 3:0. Біло-сині мали відчутну первагу в цій зустрічі і рахунок міг бути більш розгромним для гостей.

На шостій хвилині поєдинку рахунок в матчі відкрив Артур Ващищин, зігравши на добивання.

На 70-й хвилині Сергій Булеца пробив метрів з 18-ти і м`яч від штанги залетів у ворота "Ювентуса" - 2:0.

На 85-й хвилині після подачі стандарту Денис Попов забив третій гол у ворота італійської команди. Вже в доданий арібтром час "Динамо" забиває четвертий гол, але суддя фіксує офсайд.

ярослав твардовський

Суперник київського "Динамо" по 1/8 фіналу визначиться при жеребкуванні, що пройде 22 лютого у швейцарському Ньйоні.