Порошенко похизувався нагородою, отриманою в США

Четвер, 21 лютого 2019, 09:19

Президент Петро Порошенко під час робочого візиту до США отримав відзнаку "Міжнародний державний діяч" Ради з питань світових справ Філадельфії.

Як повідомляє прес-служба президента, перед тим він відвідав панахиду за Героями Небесної Сотні в Українській православній церкві святого Андрія в Нью-Джерсі.

"Я вважаю це визнанням наших спільних зусиль. Я вважаю це визнанням прогресу, який ми зробили як українська нація. Я вважаю це символом єдності та солідарності з Україною з боку американського народу, Конгресу та Адміністрації", – сказав Порошенко про відзнаку.

 

"Ми ніколи не будемо марнувати шанс зробити значний позитивний вплив на світові справи та забезпечити краще майбутнє для майбутніх поколінь. Наша шляхетна місія – досягти стійкого миру через підтримку свободи і демократії. Так як ви робите у Сполучених Штатах, як ми робимо в Україні і як ми разом робимо в світі", – заявив він.

Порошенко зазначив, що Кремль намагається відновити Радянський Союз комуністичними методами – як при Голодоморі, червоному терорі й інших проявах зневаги до людського життя, громадянських прав і свобод.

За словами президента України, через РФ за останні 5 років загинуло 13 тисяч українців, систематично порушуються права кримських татар та інших українських патріотів на окупованих територіях, Крим мілітаризують, а українців беруть у полон.

Читайте також Що треба знати виборцю про Петра Порошенка

Нагадаємо:

  • Чинний президент Порошенко є зараз кандидатом у президенти на другий термін. 
  • Інший кандидат Юлія Тимошенко звернулася до суду щодо використання Порошенком при фінансуванні передвиборної агітації не лише грошей зі свого виборчого фонду, а й інших коштів.
  • Чергові вибори президента України відбудуться 31 березня.