Київська влада хоче створити величезний заказник на Осокорках

Середа, 27 лютого 2019, 09:47

У Києві мають намір створити ландшафтний заказник "Осокорківські луки".

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Відзначається, що 26 лютого таке рішення вже підтримала комісія з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Згідно з проектом рішення, ландшафтний заказник пропонується створити на південь від озера Тягле та вулиці Колекторної в Дарницькому районі Києві. Він матиме орієнтовну площу 148 га.

 
Фото з facebook Київська команда

За словами голови комісії з питань містобудування Олександра Міщенка, територія проектованого заказника розташована уздовж Дніпровського екологічного коридору, багатого на рослини та тварини, занесені до Червоної книги.

"Зазначу, що зазначена ділянка – це землі комунальної власності столиці. Цим проектом рішення ми доручаємо КО "Київзеленбуд" забезпечити охорону та збереження об’єкту, а також вжити заходів щодо державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою заказника", – сказав Міщенко.

Відзначається, що прийняття даного рішення сприятиме покращенню стану довкілля мегаполісу, збереже цінні природні комплекси водно-болотних угідь та створить нове місце відпочинку для киян та гостей столиці.

Документ мають розглянути на одному із пленарних засідань Київради. 

Читайте також: У Києві хочуть забудувати унікальні озера на Осокорках

Нагадаємо: 

  • 31 січня депутати Київради розірвали договори оренди з ТОВ "Контактбудсервіс", яке орендувало 5 ділянок на Осокорках та планувало звести там понад сорок 25-поверхівок.

Українська правда