Турчинов: Треба прибрати з законів "гендер", щоб зберегти країну

П'ятниця, 1 березня 2019, 13:55

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявляє, що з українського законодавства треба прибрати термін "гендер", повернутися до терміну "чоловіча і жіноча стать" та розвивати "повноцінну сім'ю", щоб захистити Україну від руйнування і морального занепаду.  

Про це він заявив на засіданні IV Всеукраїнського Форуму Сім'ї 1 березня.

"Як можна зберегти нашу країну, наш народ від руйнування, деморалізації, аморального розпаду? Для цього є тільки один історичний досвід – будувати країну на вічних євангельських цінностях. Тільки цей шлях єдино можливий для величі і процвітання", - сказав Турчинов.

За його словами, в основі цього фундаменту повинна бути віра, відповідальність і сім'я.

"Сім’я – це благословенне єднання чоловіка і жінки для продовження життя і існування людства. Ця позиція чітко прописана в Конституції нашої країни. Тому намагання підмінити в українському законодавстві, нормативно-правових актах дві споконвічно людські статі сотнею вигаданих гендерів протирічить нашій Конституції, християнській моралі і є наступом на традиційні для нашої країни цінності", - сказав Турчинов. 

"Міцна повноцінна сім'я, що здатна народити дітей, – сьогодні стає одним з найважливіших факторів національної безпеки, від якого залежить виживання та  майбутнє нашої країни", - додав секретар РНБО.

За його словами, сьогодні "прикриваючись захистом прав людини, суспільству нав’язують ідеологічний антихристиянський штамп".

"Ми повинні прибрати ідеологеми з наших законів, відновивши використання терміну "стать" замість нав’язаного нам штучного терміну "гендер"", - наголосив Турчинов.

"Розвиток і захист інституту сім’ї повинні стати пріоритетом державної політики. Переконаний, що всі ці завдання ми здатні разом реалізувати, зберігаючи стратегічний пріоритет – європейську та євроатлантичну інтеграцію. Більше того – допомагаючи країнам ЄС зберегти християнський фундамент, що свого часу став основою їх розвитку і безпеки", - підсумував Турчинов.

Для довідки.

Стать визначає, чи є людина чоловіком або жінкою, вона зумовлена структурою генів і є поняттям біологічним.

Гендер (статева роль) – поняття культурне і соціальне. Воно визначає риси характеру та особливості поведінки, які вважають характерними для чоловіків і жінок у певному суспільстві.

Гендерна ідентичність – це відчуття людиною своєї статі незалежно від того, чи є вона біологічно жінкою чи чоловіком. Гендерна ідентичність формується у процесі виховання і соціалізації.

Нагадаємо:

  • У червні 2018 року правозахисники закликали ректора Національного педагогічного університету імені Драгоманова звільнити дружину секретаря РНБО Ганну Турчинову з посади декана факультету природничо-географічної освіти та екології через гомофобію. 
  • Приводом для цього стали блог Турчинової під назвою "Гомодиктатура. Частина 1. Як розбещувати дітей", в якому вона виступила з критикою антидискримінаційних правок до шкільних підручників, рекомендованих Міністерством освіти і науки, а також на її інтерв’ю "Громадському телебаченню", де вона заявила, що ЛГБТ-люди є "відхиленням від норми", гомосексуальність – хворобою, а "дискримінації жінок в Україні не існує".
  • Турчинов назвав вимогу звільнити його дружину "агресією і обмеженістю".
  • У грудні 2018 року Івано-Франківська облрада звернулася до центральної влади із проханням захистити українську сім'ю від геїв.
  • На це відреагувала урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко. Вона заявила, що такі звернення загрожують національній безпеці країни і пообіцяла звернутися з цього приводу до Служби безпеки України.
  • Турчинов у свою чергу заступився за франківських депутатів і піддав нищівній критиці Катерину Левченко.  
  • У січні 2019 року ГО "Інститут релігійної свободи" запевняв, що 160 релігійних і 130 громадських організацій підтримують позицію секретаря РНБО Олександра Турчинова щодо нетерпимості до геїв.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування