Білецький відповів на питання про зв'язок Нацкорпусу з Аваковим

Понеділок, 11 березня 2019, 13:50

Лідер політичної партії "Національний корпус" народний депутат Андрій Білецький заперечує зв’язок його політсили із главою Міністерства внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

Про це він сказав на брифінгу 11 березня, присвяченому подіям із проривом членів націоналістичних угрупувань до кортежу президента Петра Порошенка, відповідаючи на запитання журналістів.

"Ніякого зв’язку з Арсеном Аваковим. Все, що робиться довкола цього, – не дуже розумне повторювання кліше, яким Адміністрація президента пробувала знищити кожен добровольчий батальйон… Вирішили, що нашою темною стороною буде Аваков", – каже Білецький.

Як приклад він стверджує, що як нардеп "жодного разу не голосував, за те, що потрібно "Народному фронту" і Авакову.

"Весь зв'язок – це "секрет Полішинеля", його не важко прорахувати: абсолютна більшість добровольчих підрозділів входила в структуру МВС… Полк "Азов" (попередня назва Нацкорпусу –ред.) жодної міліцейської функції ніколи не виконував", – каже Білецький.

"Поліція перекриває Банкову на замовлення Порошенка, заминає справи Свинарчуків, Поліція прикриває Порошенка, як мати своє дитя, зокрема в Черкасах, репресує Нацкорпус, а зв’язки чомусь не в Авакова з Порошенком, які входять в одну коаліцію, а в мене. Це абсурд і ахінея", – вважає нардеп.

Нагадаємо:

  • Полк "Азов", а згодом і партію "Національний корпус" пов'язували з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.
  • В свою чергу на адресу підконтрольної президенту Служби безпеки лунали звинувачення в покриванні діяльності націоналістів з організації С14.
  • 9 березня представники Нацкорпусу влаштували у центрі Києва акцію "День гніву" та прийшли на вул. Банкову під Адміністрацію президента з вимогою покарати причетних до розкрадань в "Укроборонпромі", в яких звинувачують оточення президента, зокрема батька і сина Гладковських (колишнє прізвище Свинарчуки).
  • Під час акції сталися сутички, після яких у поліції заявили про трьох потерпілих правоохоронців.
  • Представники Нацкорпусу вирушили також до Черкас, де у суботу перебував президент Петро Порошенко і намагалися прорватися до нього під час його виступу зі сцени.
  • У поліції заявили, що внаслідок спроби представників Нацкорпусу прорватися до президента постраждали 22 поліцейських.

Валентина Романенко, УП
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.