США планують висадку на Місяць в найближчі 10 років

Вівторок, 12 березня 2019, 04:14

CША планують комерційні запуски на Місяць вже в цьому році, а нову висадку людей в 2028 році.

Про це заявив глава NASA Джим Брайденстайн, говорячи про бюджет агентства на 2020 рік.

"Бюджет NASA при президенті Трампі на 2020 фінансовий рік - один з найсильніших за всю історію нашого агентства. Цей бюджет, що становить 21 млрд. дол., демонструє майже 6-процентне збільшення в порівнянні з торішнім запитом і надходить під час обмеження ресурсів у всіх органах федерального уряду", - повідомив Брайденстайн.

"Ми вирушимо на Місяць в наступному десятилітті з інноваційними, новими технологіями та системами, щоб дослідити більше місць на поверхні Місяця, ніж будь-коли раніше, - заявив глава NASA.

"На цей раз, коли ми вирушимо на Місяць, ми там залишимося. Ми будемо використовувати те, що ми дізнаємося на Місяці, для наступного гігантського стрибка - відправки астронавтів на Марс", - додав Брайденстайн.

"При такому бюджеті важлива робота NASA з вивчення нашої рідної планети і Сонця, принесе користь поколінням людства. Ми відкриємо невідоме, відправивши місії на місяць Юпітера Європу і запустивши космічний телескоп Джеймса Вебба. Ми продовжимо планування і розробку першої подорожі в обидва кінці на Червону планету з поверненням зразка з Марсу", - заявив глава NASA.

Першу місію на Місяць здійснив американський пілотований космічний корабель "Аполлон-11". Командир екіпажу Ніл Армстронг і пілот Базз Олдрін посадили місячний модуль корабля на поверхню Місяця 20 липня 1969 року, ставши першими людьми, які ступили на поверхню іншого небесного тіла.powered by lun.ua