Порошенко дав посаду в РНБО кандидату, який знявся з виборів

Вівторок, 12 березня 2019, 14:18

Президент Петро Порошенко підписав указ про призначення полковника Сергія Кривоноса, який зняв свою кандидатуру з виборів та підтримав Порошенка, заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Про це 12 березня повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

"Порошенко підписав указ про призначення полковника Сергія Кривоноса заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони та вручив службове посвідчення", - зазначили у відомстві.

Під час зустрічі, з новопризначеним заступником секретаря РНБО, Порошенко сказав, що у Кривоноса "абсолютна нетерпимість до корупції".

"І це є моє президентське доручення. Нульова толерантність до корупції, щоб ми рішучими діями захистили армію, оборонний комплекс від будь-яких проявів нападів, або недовіри", - додав він.

За словами Порошенка, РНБО має зміцнити довіру суспільства і міжнародних партнерів до оборонного комплексу.

Також він відзначив, що наразі "є величезний суспільний запит на це призначення".

Порошенко доручив Кривоносу активізуватися у питанні "переозброєння ЗСУ, інших збройних підрозділів, питань військово-технічного співробітництва, поглибити координацію діяльності територіальної оборони, посилити взаємодію в рамках співпраці України з НАТО".

Рішення про призначення привітав секретар РНБО Олександр Турчинов

За його словами, важливим завданням для Кривоноса буде знищення корупції під час виконання оборонного  держзамовлення та забезпечення матеріально-технічних потреб армії та інших силових структур.

До цього Кривонос займав посаду першого заступника командувача сил спеціальних операцій Збройних сил.

На вибори він висувався від партії "Воїни АТО", проте 6 березня заявив, що знімає свою кандидатуру і 31 березня буде підтримувати Порошенка.

12 березня Порошенко анонсував призначення до РНБО керівника комісії з питань оборонної промисловості та військово-технічного співробітництва.

Раніше питаннями військово-технічного співробітництва займався Олег Гладковський, але 4 березня Порошенко його звільнив.

Рішення про звільнення Гладковського президент прийняв після опублікування розслідування про розкрадання в оборонній сфері, де фігурує син Гладковського - Ігор. Також журналісти опублікували інформацію про відкат Гладковському-старшому. 

Читайте також: Молодший партнер президента: що відомо про бізнес Олега Гладковського

Нагадаємо:

  • У РНБО Гладковський відповідав за координацію військово-технічної і військово-промислової політики, функціонування оборонно-промислового комплексу, а також участь у Спільній робочій групі Україна — НАТО з оборонно-технічного співробітництва.
  • Олег Гладковський разом із Ігорем Кононенко є найближчими партнерами президента і керують бізнесом Порошенка після його обрання.

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!