В ОРЛО ввели трудову повинність для населення

Середа, 13 березня 2019, 10:58

Так звана "рада міністрів ЛНР" затвердила "постанову", якою в окупованому регіоні вводиться фактично трудова повинність для цивільного населення.

Про це повідомляє "Остров" з посиланням на "документ", опублікований 12 березня.

Зазначається, що порядок залучення мирних жителів до виконання робіт "для потреб оборони, ліквідації наслідків застосування противником зброї, відновлення пошкоджених (зруйнованих) об'єктів економіки, систем життєзабезпечення" розроблений відповідно до "закону" псевдодержави "про воєнний стан".

Повідомляється, що до трудової повинності будуть залучати громадян у віці від 18 до 60 років.

У виданні додали, що від примусових робіт звільнять тих, хто погодиться поповнити ряди бойовиків так званої "ЛНР", а також матерів-одиначок та вагітних жінок.

Також повідомляється, що контролювати трудову повинність будуть так звана "народна міліція" та інші "виконавчі органи" окупантів.

У виданні відзначили, що зараз суть "постанови" доносять до місцевого населення, інформуючи про місце і час збору громадян, що залучаються до робіт.

 

"Мирні жителі, згідно з розпорядженнями бойовиків, "зобов'язані прибути в зазначене місце у призначений час і виконувати вимоги уповноважених органів при виконанні робіт для потреб оборони"", - сказано в публікації.

Відзначається, що за виконання цих робіт бойовики обіцяють годувати і виплачувати компенсацію "в розмірах, встановлених "міністерством праці та соціальної політики".powered by lun.ua