Прем`єр-ліга: "Шахтар" з мінімальним рахунком переміг "Зорю" у матчі 22 туру

Субота, 16 березня 2019, 18:05

Донецький "Шахтар" у матчі 22-го туру української Прем`єр-ліги з рахунком 1:0 переміг луганську "Зорю".

Єдиний гол в цій зустрічі на 25-й хвилині першого тайму забив Жуніор Мораєс. Після прострілу від Сергія Болбата Мораєс замкнув простріл на штанзі - 1:0.

Для Мораєса цей гол став 16-м в УПЛ цього сезону.

Якщо в першому таймі у "Зорі" не було моментів для взяття воріт, то в заключній 45-хвилинці кілька таких нагод було втрачено. На початку другого тайму Пилип Будківський ударом метрів із семи пробив прямо в Андрія П`ятова.

На 71-й хвилині після удару Олександра Караваєва м`яч взяв П`ятов.

"Шахтар" у другому таймі мав також кілька нагод, щоб збільшити рахунок. Удари Коваленка, Тайсона та Мораєса парирував Луїс Феліпе.

Нагадаємо, що "Динамо" свій матч 22 туру проведе у неділю, 17 березня, з донецьким "Олімпіком".