Прем`єр-ліга: "Динамо" у матчі 22 туру долає донецький "Олімпік"

Неділя, 17 березня 2019, 20:27

Київське "Динамо" у матчі 22 туру української Прем`єр-ліги з рахунком 2:1 перемагає донецький "Олімпік".

Матч пройшов у неділю, 17 березня, на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського.

Кияни першими відкрили рахунок в поєдинку. На 12-й хвилині воротар "Олімпіка" грубо зіграв на виході проти Дениса Гармаша, вдаривши його в обличчя рукою, і суддя призначає 11-метровий удар. З пенальті Віктор Циганков пробив у кут воріт і Бетім Халімі був близьким, щоб взяти цей удар, але м`яч від його руки залетів за лінію воріт - 1:0.

На 27-й хвилині арбітр ставить пенальті вже у ворота "Динамо" за сумнівний фол Тамаша Кадара на Матарі Діайє. З 11-ти метрів Олексій Гай пробив без шансів для Дениса Бойка - 1:1.

На 36-й хвилині після помилки Бойка при вкиданні м`яча Віталій Кольцов ледве не перекинув воротаря "Динамо". За кілька хвилин кияни забивають свій другий гол. Після класного навісу з флангу від Віктора Циганкова Назарій Русин зіграв на випередження і ударом у верхній кут воріт робить рахунок 2:1.

Наприкінці тайму Гармаш з кількох метрів примудрився не влучити по м`ячу. У другому таймі в Дениса був ще один момент, коли він знову не зумів поцілити у ворота з кількох метрів.