Клімкін за подвійне громадянство для діаспорян

Понеділок, 18 березня 2019, 09:22

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступив за подвійне громадянство для представників української діаспори.

Про це він заявив в ефірі "Радіо Культура" під час вручення премії "Women ir Arts Award" 

На зауваження, що для української діаспори з Канади, США, Чехії та інших країн немає спрощеної процедури отримання громадянства в Україні або набуття подвійного громадянства, він відповів:

"Я взагалі за подвійне громадянство для таких українців і послідовно за це виступаю. Я вважаю, що ми маємо просто прописати критерії. Звичайно, ми маємо до цього йти".

"Ми втрачаємо тисячі і тисячі українців, які могли б працювати тут, і не тільки в державних органах чи якійсь бюрократії, чи бізнесі, але й також створювати сучасну українську культуру", – уточнив Клімкін.

"Багато людей розуміють нас, українців, через українську культуру. Вони дивляться на нас, на нашу культуру і таким чином розуміють, хто такі українці, чому Україна – це унікальна країна, чому вона єдина здатна боротися з Росією", – пояснив міністр.

Нагадаємо:

  • Павло Клімкін торік уже заявляв, що в Україні назріла необхідність дискусії з питання подвійного громадянства, але необхідно визначити чіткі критерії.
  • Так, на думку голови МЗС, не може йти і мови про подвійне громадянство з Росією під час "де-факто війни".powered by lun.ua