Схеми в оборонці та на залізниці: НАБУ шукає порушників у своїх рядах

Понеділок, 18 березня 2019, 15:40

Національне антикорупційне бюро просить повідомляти про можливі порушення своїх співробітників, зокрема, під час розслідування резонансних справ.

Про це бюро повідомило на власному сайті.

Зазначається, що управління внутрішнього контролю, яке звернулось із проханням надавати інформацію, прийматиме також анонімні звернення.

"Особливо звертаємо увагу осіб, яким відома інформація відносно можливих протиправних дій співробітників НАБУ під час розслідування за фактами зловживань на державному концерні "Укроборонпром" та ПАТ "Укрзалізниця", що раніше не була оприлюднена у ЗМІ та є невідомою Управлінню внутрішнього контролю", – йдеться у повідомленні.

Звернутись до відомства можна за телефонами (0996013078 та 0986013078), електронною адресою (uvk@nabu.gov.ua) або спеціальною онлайн-формою на сайті НАБУ.

Нагадаємо:

  • 25 лютого видання "Bihus.info" оприлюднило розслідування про те, як люди з оточення Петра Порошенка курують розкрадання в оборонній сфері. У розслідуванні фігурував син заступника секретаря РНБО Ігор Гладковський.
  • Згодом журналісти заявили, що усі слідчі органи, включно з НАБУ, "зливали" справи по Гладковському за хабарі.
  • 14 березня у НАБУ повідомили, що відсторонили від виконання посадових обов’язків двох детективів – Олега Борисенка та Дмитра Литвиненка, які згадані у розслідуванні про розкрадання в "Укроборонпромі".
  • НАБУ та СБУ розслідують кілька кримінальних справ, у яких фігурують посадові особи "Укрзалізниці" і компанії депутатів братів Дубневичів. Зокрема, щодо розкрадання газу на суму понад 1,4 мільярда гривень.
  • Наприкінці 2018 року очільник САП Назар Холодницький передав генпрокурору Юрію Луценку для внесення в парламент подання про зняття недоторканності з народного депутата від БПП Ярослава Дубневича.
  • 15 січня НАБУ повідомило сімом особам про підозру у заволодінні 93,3 мільйона гривень "Укрзалізниці".

Українська правда