Підвищення доплат військовим з 1 квітня: Полторак підписав наказ

Субота, 2 березня 2019, 11:37
Підвищення доплат військовим з 1 квітня: Полторак підписав наказ

Міністр оборони Степан Полторак підписав наказ щодо підвищення доплат військовослужбовцям, які перебувають у районі ООС.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"За рішенням президента України Петра Порошенка щойно підписав наказ щодо підвищення доплат до грошового забезпечення військовослужбовцям ЗС України, які знаходяться у районі ООС. Виплати будуть відбуватися з першого квітня 2019 року", - зазначив Полторак.

За його словами, військовослужбовці, які несуть службу на першій лінії зіткнення, будуть отримувати доплату додатково 2000 гривень, і загальна сума буде складати 12000; на другій лінії зіткнення до доплати додається 1 000 гривень, загальна сума складе 5 500 гривень.

"Окрім цього, буде підвищено грошове забезпечення військовослужбовцям ВМС ЗС України, які виконують бойові завдання та знаходяться у акваторії Азовського моря: вони отримуватимуть доплату 5500 гривень, а під час виходу на бойові чергування - 12 тисяч гривень", - повідомив міністр оборони.

Нагадаємо:

  • 2 березня прес-служба президента повідомила, що він пообіцяв підвищити грошове забезпечення військовослужбовців, які перебувають на передовій.
  • 31 березня в Україні відбудуться президентські вибори. Діючий президент Петро Порошенко є одним із кандидатів на цю посаду.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування