Виборці Зеленського у разі його програшу у другому турі підтримають Тимошенко

Понеділок, 25 березня 2019, 11:22

Майже половина прихильників Юлії Тимошенко у випадку її програшу на виборах 31 березня у другому турі готові підтримати Володимира Зеленського, електорат Зеленського за таких же умов віддасть Тимошенко майже 98% голосів.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного за два тижні до виборів.  

У парі Петро Порошенко – Юлія Тимошенко, за другу свої голоси віддадуть 97,7% виборців Зеленського та 11,6% виборців Порошенка. Велику підтримку Тимошенко у другому турі надасть також електорат Олега Ляшка – 49,2%.

У парі Володимир Зеленський – Петро Порошенко, Зеленського підтримають 47,4% виборців Тимошенко. Найбільшу підтримку у такій парі Зеленський отримає від електорату Анатолія Гриценка (91,7%) та Юрія Бойка (49,2%).   

У парі Володимир Зеленський – Юлія Тимошенко, Зеленського підтримують 37,7% виборців Порошенка. Найбільшу підтримку у такій парі Зеленський отримає від прихильників Гриценка (96,4%) та Бойка (39,7%). 

 

Опитування проходило з 14 по 22 березня. Методом особистого інтерв'ю було опитано 2004 респонденти в усіх регіонах України (крім АР Крим та ОРДЛО) у віці від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2,0% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%.

Читайте також: Що треба знати про головних кандидатів у президенти: програми, стратегії і спонсори 

Нагадаємо:

  • Чергові вибори президента України відбудуться 31 березня.
  • Участь у них візьмуть 39 кандидатів. 
  • Лідером серед кандидатів залишається шоумен Володимир Зеленський.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування