"Схеми" VS Кононенко: журналісти передали записи розмов НАБУ

П'ятниця, 29 березня 2019, 18:58

Журналісти програми "Схеми" заявили, що не бояться позову найближчого соратника президента Петра Порошенка Ігоря Кононенка через своє розслідування та заявили, що передали записи розмов детективам НАБУ.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Ми не боїмося суду, оскільки впевнені у правдивості викладених у розслідуванні фактів, які були ретельно перевірені нашою редакцією", – повідомила головний редактор "Схем" Наталка Седлецька.

Журналісти зазначають, що НАБУ проводить офіційне розслідування про розкрадання коштів "Запоріжжяобленерго", у рамках якого вже повідомила про підозру бізнесмену Дмитру Крючкову.

"За словами детектива, бюро також вивчає причетність до схеми Ігоря Кононенка та братів Суркісів, останніх раніше вже викликали на допит. У записах, оприлюднених журналістами, співрозмовники, у тому числі, обговорюють і цю оборудку", - йдеться у повідомленні.

Також у редакції заявили, що зробили все можливо, щоб отримати коментар від Кононенка.

"Ми зробили все можливе, щоб отримати його офіційну позицію до виходу матеріалу в ефір. Телефонували йому на мобільний, відправляли повідомлення з запитаннями у месенджер Телеграм, які він прочитав, відправили письмовий запит. Більше того, два дні поспіль їздили до депутата під офіс,просили передати наше прохання про зустріч", – розповіла Седлецька.

За її словами, у запиті журналісти чітко зазначили час виходу передачі

"Але Кононенко не скористався можливістю надати коментарі до ефіру. Його прес-служба надіслала письмову відповідь не по суті поставлених нами запитань, а лише повідомила, що він готовий з нами зустрітися наступного тижня. Це його вибір, і наступного тижня ми обов’язково поїдемо до Кононенка на інтерв’ю, якщо він сам, звісно, не передумає", – додала журналістка.

Нагадаємо:

  • 28 березня журналісти програми "Схеми" опублікували записи телефонних розмов бізнесмена Дмитра Крючкова, братів Суркісів та найближчого соратника президента Петра Порошенка Ігоря Кононенка, які свідчать про причетність останнього до афер в енергетиці.
  • Підозрюваний у розкраданні коштів в енергетиці екс-депутат і бізнесмен Дмитро Крючков стверджує, що найближче оточення президента Петра Порошенко курувало оборудки в енергетичному комплексі та отримувало від цього значну частину прибутку.
  • У діючого глави держави Петра Порошенка розслідування програми "Схеми" назвали чорним передвиборчим піаром і заявили, що фігурант розслідування Ігор Кононенко готує позов до закордонного суду на "Радіо Свобода".

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування