Гладковський-молодший подав до суду на бізнесмена за пост у Facebook

Субота, 30 березня 2019, 19:57
Гладковський-молодший подав до суду на бізнесмена за пост у Facebook

Син екс-заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор подав до суду на власника алкогольного холдингу Global Spirits Євгена Черняка за його пост у Facebook.

Про це Черняк повідомив у суботу на своїй сторінці в соцмережі.

 
Позовна заява зі сторінки Черняка

"Гладковський-Свинарчук син, разом з татом крав на українській оборонці! Бюджетні гроші. Виспівував гімн, носив вишиванку, і це ніяк не заважало йому тирити гроші з бюджету. У своєму житті цей мажор нічого більше робити не вміє, його тато, Свинарчук, нічому більше його не навчив. Корупція в Україні стала спадковою. Я написав про це у себе в Фейсбуці. Це мажорне опудало кличе мене до суду, захищати свою репутацію", - написав бізнесмен.

Він додав, що до суду обов'язково прийде і як дипломований юрист вестиме справу сам.

"Бачу її 100% перспективу. Факти крадіжки очевидні!", - додав Черняк.

 
Пост, через який позивається Гладковський

Він також опублікував фото позовної заяви про захист честі, гідності та ділової репутації, поданої Гладковським до Оболонського райсуду Києва.

Нагадаємо:

  • 25 лютого видання "Bihus.info" оприлюднило розслідування про те, як люди з оточення Петра Порошенка курують розкрадання в оборонній сфері. У розслідуванні фігурував син заступника секретаря РНБО Ігор Гладковський.
  • За даними журналістів, 22-річний Гладковський-молодший разом із партнерами організував постачання контрабандних російських деталей для військової техніки, за які держпідприємства переплачували у 2-4 рази, купуючи його у фірм-прокладок. Керівництво "Укроборонпрому" знало про оборудки і давало на них згоду.
  • 4 березня журналісти оприлюднили ще одну серію розслідування. У ній стверджувалося, що Олег Гладковський особисто щонайменше один раз отримував "відкат" з розкрадання в оборонному комплексі у розмірі 30 тисяч доларів.
  • 4 березня Порошенко звільнив Гладковського з РНБО.
  • 6 березня президент Петро Порошенко заявив на засіданні Ради національної безпеки та оборони, що ініціює міжнародний аудит і комплексну ревізію усіх контрактів державного концерну "Укроборонпром".
  • Згодом видання "Bihus.info" заявило, що усі слідчі органи, включно з НАБУ, "зливали" справи по Гладковському за хабарі.
  • Гладковський-молодший подав до суду на журналіста Дениса Бігуса через оприлюднене розслідування, в якому він фігурує. 
  • 7 березня НАБУ провело обшуки у екс-першого заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони та його сина.
  • Олег Гладковський разом із Ігорем Кононенком є найближчими партнерами президента і керують бізнесом Порошенка після його обрання.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: