Кандидат у президенти Тимошенко каже, що не має грошей на агітацію

Вівторок, 5 березня 2019, 16:11

Один із кандидатів у президенти самовисуванець Юрій Тимошенко заявив, що не проводить зустрічей з виборцями і не веде президентської кампанії на своєму окрузі на Івано-Франківщині, бо йому бракує коштів і не має на це "морального права".

Про це він розповів у коментарі громадському руху Чесно.

"В мене немає ні копійки грошей, абсолютно. Тому все до копійки навіть на заставу я позичав. У мене немає бізнесу й на п’ять копійок. Пишуть, що в моєї жінки є якийсь магазинчик… Той магазинчик два на три метри, він уже років десять як проданий за генеральним дорученням моїй дочці та зятю… А в нас немає нічого, тому це все надто напряжно, і по коштах це неймовірно дорого", - стверджує Тимошенко.

За його словами, він збирав кошти для своєї президентської кампанії серед рідних та друзів, але, коли дізнався про вартість телеефірів, вирішив віддати гроші волонтерам на санітарний бус.

"Я пробував зібрати якісь кошти і звернувся на телеефіри із запитанням, скільки коштує реклама. Мені як сказали – у нічний час із першої години ночі до шостої – 2000 гривень за одну секунду, а в денний час – від 5000 до 17000 гривень.

І якщо мені щось там трохи накидали друзі, син там щось із Англії привіз пару фунтів, друг щось із Канади передав, я щось нашкрябав. Потім так подивився-подивився: ну та й що мені з тих пару… Якщо я навіть один ефір куплю на одну хвилинку. Я віддав пацанам-волонтерам – хай краще ці гроші хоч щось добре зроблять", - розповів він.

Щодо зустрічей з виборцями на своєму окрузі, то Тимошенко заявив, що не має морального права це робити, і не буде "проситись у Президенти".

"Зустрічей також немає. Я взагалі не маю морального права це робити. Якщо я депутат на окрузі, то за мене повинні сказати не слова, які я на п’ятому році депутатства почну говорити, а мої вчинки", - вважає депутат.

"По-перше, цього достатньо, щоб мої виборці на окрузі визначилися, підтримувати мене чи ні. По-друге, я в депутати не просився і в президенти тим більше проситись не буду…Хочете вірного слугу – я ваш, хочете пана з високими халявами, щоб було зручно їх вилизувати, – то це не я!", – резюмував Тимошенко.

Раніше Тимошенко розповідав, що 2,5 млн гривень застави йому "позичили друзі" і він зобов'язаний їх повернути.

"Доведеться багато чого продавати… Але ж який то адреналін – отак усе одразу поставити на кін", - писав він у Facebook.

Тимошенка нещодавно виключили з фракції "Народний фронт" за "втрату зв'язку з депутатською фракцією, неодноразове порушення дисципліни, ігнорування рішень депутатської фракції, які стосуються важливих політико-економічних питань".

На думку кандидатки від ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко, її однофамілець – це технічний кандидат, якого висунули прихильники Петра Порошенка, аби забрати в неї голоси.

Водночас у коментарі УП Тимошенко заперечив, що він технічний кандидат.

Читайте також: Армія клонів. Хто такі технічні кандидати та кому вони заважають

Вибори президента України 2019: цифри, дати і кандидати

Нагадаємо:

  • 25 січня Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у президенти Юлію Володимирівну Тимошенко, а 6 лютого був зареєстрований Юрій Володимирович Тимошенко.
  • Таким чином у виборчих бюлетенях буде два кандидати Тимошенко Ю. В.
  • Вибори президента відбудуться 31 березня.powered by lun.ua