Антикорупційники вказали, чого бракує у планах Зеленського

Середа, 10 квітня 2019, 11:21

"Центр протидії корупції" звертають увагу, що у планах Володимира Зеленського на випадок обрання президентом не згадується антикорупційна та судова реформи.

Про це ЦПК написав у Twitter, коментуючи орієнтовні перші 10 кроків Зеленського-президента, оприлюднені представниками його команди.

"Він бачить дві ключові проблеми: війна і корупція. Однак є проблема. В оприлюдненому плані немає жодної згадки про: 1) антикорупційний порядок денний 2) порядок денний судової реформи", – зазначають антикорупційні активісти.

"Обидва документи, розроблені коаліцією профільних організацій, команда Зеленський публічно підтримала", – нагадали в ЦПК.

Читайте також Шоу проти бізнесу. Як Зеленський і Порошенко готуються до другого туру

Нагадаємо:

  • Члени команди Володимира Зеленського Руслан Стефанчук і Данило Гетманцев розповіли про перші рішення шоумена в разі обрання президентом. Зокрема, Зеленський нібито планує запросити Велику Британію та США до переговорів у "нормандському форматі", а Віктора Медведчука – вивести з переговорів із РФ.
  • Крім того, неофіційно джерела "Ліги" озвучили таких кандидатів на посади: МЗС – екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, ГПУ – екс-прокурор США Марта Борщ чи екс-голова Національного антикорупційного управління Румунії Лаура Ковеші, СБУ – Ігор Смешко.
  • Згодом "Зе Команда" офіційно повідомила, що жодних кадрових рішень ще не ухвалено, а імена кандидат оголосить сам до другого туру виборів президента.