У Порошенка підозрюють, що вимогою про стадіон Зеленський хоче уникнути дебатів

Четвер, 4 квітня 2019, 15:53

У штабі кандидата у президенти та діючого глави держави Петра Порошенка вважають, що різноманітні вимоги шоумена і кандидата у президенти Володимира Зеленського говорять про страх і небажання брати участь у дебатах

Про це на брифінгу 4 квітня заявив представник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв.  

"Мені остаточно позиція команди Зеленського щодо дебатів незрозуміла. Поки що виставляються якісь умови: вибачиться за те, розкажіть нам про те, зробіть те і так далі…", - сказав він

"Це постійне виставляння умов викликає підозру, що у Зеленського небажання і страх виходити на дебати. Але повірте, якщо буде, без будь-яких умов, чітка згода опонуючої сторони, то за нами діло не стане", - заявив Медведєв.

На його думку,  суспільству незрозуміла позиція Зеленського, тому дуже важливо, щоб той прийшов і розповів про свою програму.

"Не пожартував, не сценки якісь робив, а розповів, як буде вирішувати проблеми країни", - сказав він.

При цьому, на питання, як у штабі Порошенка бачать дебати на стадіоні, Медведєв відповів, що це буде дивно, але погодилися б, навіть, якби команда Зеленського запропонувала провести їх у цирку.

При цьому він наголосив, що на території стадіону мають бути порівну представлені прихильники обох кандидатів, а не "60 тисяч одного кандидата і 10 тисяч іншого".

На питання журналістів, чи будуть продаватися квитки на дебати на НСК "Олімпійський", Медведєв відповів, що, теоретично, штаби мали б викупити всі квитки і роздати їх своїм прихильникам.

При цьому він наголосив, що подібні дебати за межею здорового глузду і поки між командами кандидатів ніякого конкретного їх обговорення не було.

Читайте також: Батл між кандидатами. Всі деталі

Нагадаємо:

  • Після першого туру президентських виборів, який відбувся  31 березня, боротьбу за посаду глави держави продовжують Володимир Зеленський та Петро  Порошенко.
  • 3 квітня шоумен покликав чинного президента дебатувати на стадіоні НСК "Олімпійський" – і той погодився.
  • Національна суспільна телерадіокомпанія України ("Суспільне") заявила, що може провести трансляцію зі стадіону "Олімпійський", але це будуть не дебати, а радше агітація.
  • Другий тур виборів президента має відбутися 21 квітня.
  • Дебати мають відбутися у п’ятницю, 19 квітня.  

Яна Міланова, УП


powered by lun.ua