Під посольством РФ у Києві вимагали "покарати кремлівських злочинців"

3789 переглядів
Субота, 11 травня 2019, 15:24

У Києві під посольством Росії провели акцію з вимогою ухвалення законопроекту №9438 про внесення змін до Кримінального кодексу України для "недопущення амністії кремлівських воєнних злочинців".

Учасники акції, яка відбулася 11 травня, вказали свої вимоги на плакатах: "Рада, досить чекати - ухвали закон, покарай злочинців"; "Не закопуй справедливість", "Кожного ката (не) чекає відповідальність", "Їхні злочини мають бути покарані", пише "Укрінформ". 

Також учасники заходу тримали в руках макети літака з написом "МН-17", літака "Іл-76", розстріляного бойовиками автобуса у Волновасі як докази кремлівських злочинів на Донбасі, та цеглини, як символи зруйнованих від обстрілів будинків.

Під час акції ці "докази" поклали у коробку і закидали зверху землею, таким чином закликаючи владу "не дати поховати кремлівські злочини і покарати винних".

Як зазначила організатор акції, виконавчий директор Центру громадських свобод Олександра Романцова, участь у заході "взяли жертви воєнних злочинів, правозахисники, активісти та експерти, щоб не дати депутатам поховати відповідальність за діяння кремлівських злочинців".

 
 
 
усі фото - "Укрінформ" 

На акції був присутній і радник міністра інформаційної політики, герой України Володимир Жемчугов, який наголосив, що "кремлівські злочинці обов’язково мають бути покараними".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua