"Шахтар" переграв "Олександрію" і збільшив відрив від "Динамо" до 11 очок

Субота, 11 травня 2019, 21:42

Донецький "Шахтар" у домашньому матчі 28 туру Прем'єр-ліги з рахунком 2:1 переміг "Олександрію".

Поєдинок відбувся у суботу, 11 травня, у Харкові.

Донецька команда забила швидкий гол вже на п'ятій хвилині. Після удару головою Давида Хочалави Юрій Паньків відбив м'яч, який влучив у штангу і від воротаря закотився за лінію воріт.

Після забитого голу "Шахтар" більше не мав моментів біля воріт "Олександрії" у першому таймі, а гості не лише вдало оборонялися, але й зуміли зрівняти рахунок зустрічі.

На 33-й хвилині після подачі кутового Євгеній Банада ударом головою пробив Андрія П'ятова - 1:1.

У другому таймі "Шахтар" додав в активності в атаці і забив свій переможний гол. На 61-й хвилині після подачі стандарту Жуніор Мораєс ударом головою пробив Паньківа - 2:1.

На 80-й хвилині "Олександрія" мала шанс вирвати нічию в цій грі, але після удару головою Віталія Пономаря м'яч пролетів над поперечкою воріт.

За чотири тури до завершення чемпіонату "Шахтар" збільшив свою перевагу над "Динамо" до 11 очок. Вже у 29-му турі "гірники" можуть оформити достроково титул чемпіона України - у разі перемоги над луганською "Зорею".