Постраждалих чи затриманих під час Маршу рівності немає – поліція

Неділя, 23 червня 2019, 12:29

Під час Маршу рівності у неділю ні постраждалих, ні затриманих немає.

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий на брифінгу після завершення маршу, передає "Інтерфакс-Україна".

"Жодних заяв про постраждалих у нас на цю хвилину немає", - сказав Яровий.

За його словами, всі залучені підрозділи правоохоронців впоралися зі своїм завданням щодо забезпечення порядку під час заходу.

Стосовно вибуху в парку Шевченка, Яровий повідомив, що "хтось кинув петарду", але зазначив, що це рядова подія для таких масштабних масових заходів.

"Під час проведення сьогоднішніх масових заходів жодного повідомлення про порушення в поліцію не надходило", - додав глава Національної поліції Сергій Князєв.

Він також констатував, що затримань під час заходів не було.

За словами правоохоронців, у Марші рівності взяло участь понад 3 тисячі осіб.

Разом з тим, столичне метро відновило роботу в звичайному режимі після обмежень, які застосовувалися під час Маршу рівності.

Читайте також: 

Звідки беруться геї і лесбійки? Як природу гомосексуальності пояснює наука і до чого тут Київпрайд

Нагадаємо:

  • З 16 червня у Києві тривала серія культурно-просвітницьких заходів під егідою "КиївПрайд", яка завершилася Маршем рівності у неділю, 23 червня. 
  • Раніше керівник поліції Києва Андрій Крищенко повідомив, що на акцію проти Маршу в неділю планували пронести екскременти, розфасовані по презервативах. Противники Маршу планували закидати нечистотами учасників "КиївПрайду" та представників поліції.
  • Пізніше в поліції повідомили, що затримали 9 осіб, котрі готували провокації на Марші рівності.
  • Організатори маршу заявили, що він пройшов без ексцесів. За їхніми даними, в акції взяло участь більше 8 тисяч людей.powered by lun.ua