Глава ОП розповів, що буде замість параду на День Незалежності

Вівторок, 30 липня 2019, 12:39

Глава офісу президента Андрій Богдан заявив, що в Україні буде започаткована нова традиція святкування Дня Незалежності і цього року організацією заходу займається відомий український режисер.

Про це він сказав на брифінгу у вівторок.

За його словами, цього року Україна святкуватиме День незалежності у новому форматі.

"Відбудеться хода гідності - вшанування всіх, кого шанує Україна", - сказав він.

Зокрема, додав, що у ході Хрещатиком візьмуть участь представники різних військ, учасники АТО, медики, вчителі, волонтери і керівництво держави.

Також Богдан зазначив, що після ходи президент Володимир Зеленський звернеться до людей з промовою, після чого буде "грандіозний концерт", організацією якого займається відомий український режисер. Його імені він не назвав.

"Дійство буде сучасним в ідеологічному і технічному аспектах", - сказав глава ОП.

Нагадаємо:

  • 9 липня президент Володимир Зеленський заявив, що скасовує військовий парад на День Незалежності 24 серпня, а зекономлені кошти пропонує віддати військовим у вигляді премій. Водночас, Зеленський пообіцяв, що святкувати Незалежність все одно будуть: у "новому форматі".
  • Колишній президент Петро Порошенко назвав це рішення свого наступника "не дуже далекоглядним".
  • Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підтримав ініціативу президента Володимира Зеленського про направлення 300 мільйонів на премії військовим, але запропонував знайти кошти на проведення параду на День Незалежності.

Яна Міланова, УП


powered by lun.ua