Зеленський обіцяє звільнити Баканова, якщо з'ясується, що його консультує Матіос

Четвер, 10 жовтня 2019, 18:29

Президент Володимир Зеленський заявив, що звільнить з посади голову СБУ Івана Баканова за наявності доказів, що його консультує колишній головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Джерело: його зустріч із журналістами у Києві 10 жовтня

Деталі: Журналістка розповіла Зеленському, що ЗМІ провели розслідування і дізналися про багаточисленні зловживання Матіоса, також їй відомо, що екс-прокурор "мало не консультує" голову СБУ Баканова.

Вона запитала президента, чи є гарантія, що звільнені правоохоронці не повернуться до влади, і коли будуть розслідувані їхні злочини. 

Зеленський відповів, що звільнити генпрокурора Юрія Луценка і головного військового прокурора Матіоса було "непростим завданням", але його команда його виконала.

Пряма мова: "З приводу того, що пан Матіос консультує Івана Баканова – якщо ви мені покажете деталі, я звільню Баканова, просто я вам зразу говорю. Якщо будуть докази, я звільню голову Служби безпеки України".

Більше деталей: Щодо розслідування дій Матіоса президент запропонував звести журналістів з новим генпрокурором Русланом Рябошапкою, щоб вони йому показали матеріали, які в них є на колишнього військового прокурора.

Передісторія:

Ще у липні співрозмовник "Української правди" в правоохоронних колах розповідав, що Баканов оточив себе "дивними радниками, серед яких – Анатолій Матіос".

Читайте більше у статті Держава у смартфоні Андрія Богдана

Євген Кізілов, УП
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.