Порошенко питає Зеленського, де кінець епохи бідності і зарплати по $4 тисячі

Четвер, 10 жовтня 2019, 19:48

Попередник Володимира Зеленського на посту президента України Петро Порошенко заявив, що президент під час свого "прес-марафону" забагато говорить про попередників. Порошенко питає у Зеленського, "де кінець епохи бідності і заробітна плата вчителям по 4 тисячі доларів"?

Джерело: відео-звернення Порошенка, яке у Facebook опублікував його речник Святослав Цеголко

Пряма мова: "А якщо серйозно, то півроку, а майже стільки пройшло з дати виборів, - це достатньо часу для того, щоб прозвітувати суспільству про те, що було зроблено, які з передвиборчих обіцянок виконані.

І звичайно, що обіцянка, що прийшов кінець "епохи бідності", і у нас вчителі будуть отримувати по 4000 доларів –  ми це не побачили в бюджеті навіть на наступний рік.

Обіцянка про те, що рішуче будуть знижені тарифи – замість цього ми чомусь прийшли до закупівлі електроенергії з Російської Федерації.

І третє та головне, бо обіцянок було багато – всі українці хотіли почути відповідь на обіцянку: мир – це просто, і достатньо просто припинити стріляти, і на сьогоднішній день війна продовжувалася лише тому, що хтось на ній заробляв.

І через пів року виявляється, що мир – це складно, що рішення доводиться приймати непрості. Виявляється, що зруйнувати світову солідарність на підтримку України, яку ми будували п’ять років, дуже легко".

Деталі: За словами Порошенка, він 10 жовтня мав можливість подивитися декілька хвилин зустрічі Володимира Зеленського із журналістами. Порошенко вважає, що "забагато уваги приділено попередникам –  майже третина часу". І прізвище Порошенка найбільш згадуване під час прес-конференції.

Читайте також: 10 годин на фудкорті. Головне з того, що Зеленський говорить журналістам

Альона Мазуренко, УП
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.