Протестувальники вимагають відставки Богдана через пост у Facebook

Неділя, 6 жовтня 2019, 16:02
Фото Ельдара Сарахмана, УП

Учасники акції "Зупинимо капітуляцію" біля Верховної Ради вимагають відставки глави Офісу президента Андрія Богдана, який опублікував допис у Facebook із нібито скріншотами переписки про те, що людей збирали на Майдан за гроші.

Джерело: відео Громадського

Пряма мова учасника акції: "Наступного тижня ми розпочнемо акції під Офісом президента з вимогою негайної відставки цієї людини (Богдана - ред.). Ця людина такими постами провокує зараз громадянський конфлікт. Вона провокує нас на конфлікт.

Ця людина зараз невідомо чиї завдання виконує, кидаючи такі заяви. Біля нього сидить Портнов, який керує вже в ручному режимі судами, який керує ДБР… Для нас це є принципове питання.

Якщо Зеленський у своєму ролику сказав, що він чує нас, то хай почує. І це не є якась ефемерна формула, а конкретне прізвище і конкретна вимога. До 14 жовтня ми очікуємо чіткої заяви щодо неприпустимості капітуляції, підтримки всіх позицій, висловлених резолюцією нашого віче, а також відставки Богдана.

14 жовтня… ми вийдемо на вулиці Києва і наших міст з чіткими вимогами. В нього є час – тиждень".

Деталі: Перед цим у неділю Богдан опублікував пост із начебто перепискою, де вказуються розцінки за участь в акції "Зупинимо капітуляцію".

Що було раніше: На Майдані Незалежності в центрі Києва у неділю проходило віче "Зупинимо капітуляцію". Учасники виступають проти реалізації так званої "формули Штайнмаєра". 

За даними поліції, в акції беруть участь 10 тисяч людей. 

Пізніше учасники акції пішли до Офісу президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів та вулиці Грушевського.

Катерина Тищенко, УП
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.