Зеленський призначив голову Полтавщини

Вівторок, 12 листопада 2019, 12:44

Президент Володимир Зеленський призначив Олега Синєгубова головою Полтавської обласної державної адміністрації.

Джерело: укази на сайті президента

Деталі: Іншим указом від 11 листопада Зеленський увільнив Олега Пруглу від тимчасового виконання обов’язків голови Полтавської ОДА.

28 жовтня Кабінет міністрів на виїзному засіданні у Маріуполі погодив призначення головою Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова.

Інтернет-видання "Полтавщина" повідомляє, що вдень 12 листопада Олега Синєгубова вже представили як голову ОДА. Представлення відбулося без участі президента.

Олег Синєгубов
Олег Синєгубов
poltava.to

36-річний Олег Синєгубов – юрист, підприємець, декан Харківського національного університету внутрішніх справ.

У 2017 році він уже претендував на посаду голови Полтавської ОДА.

У 2018 році Синєгубов був претендентом на посаду судді Вищого антикорупційного суду України, але не пройшов конкурсний відбір.

2019 року під час виборів до Верховної Ради він був довіреною особою кандидата в народні депутати від партії "Слуга народу" по виборчому округу №180 девелопера Олексія Красова

За даними відкритих джерел, Синєгубов є власником ТОВ "Насіння Слобожанщини" та ТОВ "Синєгубов, Соболєв та партнери". Він також є співзасновником кількох компаній, серед яких: ТОВ "Віката", ТОВ "Сібоней сервіс", адвокатське об'єднання "Раскосов Лойес Груп".

1 листопада Олег Синєгубов оприлюднив декларацію за 2018 рік як претендент на посаду голови Полтавської облдержадміністрації.

Згідно з декларацією, Синєгубов має три квартири в Харкові, ще однією квартирою там володіє його дружина Анна Журавльова, яка працює в Харківському національному медуніверситеті, з 2018 року Синєгубов також є власником квартири у Києві.

Кожен із подружжя задекларував по машині і по 20 тисяч доларів готівки.

Крім зарплати в університеті, Синєгубов торік отримав дохід від ТОВ "Насіння Слобожанщіни" і  ТОВ "Юридична компанія Синєгубов, Соболєв та партнери", а також грошову подяку від Харківської міськради.

Олена Рощенко, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування