В'ятрович заявив, що Рада гальмує його оголошення депутатом

3868 переглядів
П'ятниця, 15 листопада 2019, 14:15

Обраний за списком "Європейської солідарності" колишній голова УІНП Володимир В'ятрович здивований, що керівництво ВР досі не дало йому можливість скласти присягу нардепа.

Джерело: Facebook В’ятровича

Пряма мова: "Я вже звик до бурхливої реакції частини депутатів щодо факту мого потрапляння в парламент. Але здивований, що сьогодні керівництво ВРУ, попри наявність потрібних документів, не приводить мене до присяги. Адже це всеодно станеться, хай навіть через два тижні. В’ятрович у парламенті — з цим доведеться жити".

Що було раніше:  Депутатка фракції "Європейська Солідарність" Ірина Луценко попросила про дострокове припинення повноважень нардепа за станом здоров'я

Наступним номером за списком "ЄС" до Верховної Ради мала зайти Наталя Бойко, але  вона відмовилась від мандата, щоб продовжити роботу в енергетичній сфері.

Центральна виборча комісія визнала та зареєструвала народним депутатом наступного за списком "ЄС" Володимира В’ятровича.

12 листопада В’ятрович у Facebook написав: "Йду, щоб будувати український світ і зупиняти "русскій мір". І подякував Наталії Бойко за її рішення не йти в парламент.

Читайте також інтерв'ю УП з В'ятровичем: "Для деяких українців Майдан і війна – це реаліті-шоу, яке можна переключити на щось спокійніше"

"Наше завдання – щоб совок не відтворився в майбутніх поколіннях"powered by lun.ua