Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Зеркаль про свою відставку: Я не той персонаж, який про дружбу з РФ

Середа, 20 листопада 2019, 12:04

Заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль пояснила чому йде у відставку.

Джерело: інтерв’ю Bihus.info.

Пряма мова: "Я розумію, що з точки зору "ми будемо дружити з Росією", то я не той персонаж, який про дружбу. Я все ж таки fighter, я той, хто веде переговори і той, хто представляє позицію, яка відмінна від бачення росіян".

Деталі: Відповідаючи, чи така позиція зараз стала не потрібною в МЗС, Зеркаль висловила думку, що росіяни будуть ставити питання про її відсторонення від участі у переговорах з ними, бо вона "не є  такою людиною, з якою легко досягти того, що вони хочуть".

Зеркаль відмовилась оцінити наскільки глибоко Офіс президента готовий дружити з РФ.

Вона зазначила, що впродовж останнього місяця була відсторонена від процесів щодо газу, і тому вирішила, що в МЗС їй більше немає чого робити.

Нагадаємо: В інтерв’ю Зеркаль розповіла, що перед звільненням виконає останнє завдання: проведе процесуальне слухання в Гаазі по новому арбітражу, що стосується українських моряків і військових кораблів, які були затримані рік тому та утримувалися Росією.

Зеркаль є заступником голови МЗС з питань європейської інтеграції із серпня 2014 року. Вона представляє позицію Києва в справі "Україна проти Росії" в Міжнародному суді ООН та в Арбітражному трибуналі з морського права.

8 листопада Міжнародний суд ООН визнав свою юрисдикцію у справі України проти Росії за порушення двох міжнародних конвенцій - про боротьбу з фінансуванням тероризму і про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Попереду – ухвалення судом рішення по суті яке може бути винесене орієнтовно у 2022 році.

Читайте також: Перемога повна, але не остання: що означає рішення Суду ООН по Криму та Донбасу".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: