Аварія танкера під Одесою: нафтопродукти вилились в море

П'ятниця, 22 листопада 2019, 17:26

Вміст нафтопродуктів у воді на місці аварії танкера "Делфі" під Одесою перевищує допустиму норму в 53 рази.

Джерело: Facebook в.о. глави Держекоінспекції України Єгора Фірсова.

Пряма мова: "Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Кримсько – Чорноморського округу здійснено виїзд та проведено відбір проб вод на місці знаходження підтопленого танкера та передано до відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції. В результаті, встановлено перевищення по вмісту у воді нафтопродуктів у 53 рази на місці аварії".

Деталі: Фірсов повідомив, що на місці продовжують перебувати державні інспектори, проводиться постійний моніторинг забруднення.

Він додав, що при повторному обстеженні місця виявлені плями маслянистого складу, в зв'язку з цим фахівці зробили ще один відбір проб.

Фірсов повідомив, що представники Державної екологічної інспекції розрахують збиток, завданий навколишньому середовищу, з подальшим зверненням з претензією про відшкодування збитків.

Що було раніше: Поблизу Одеси сів на мілину танкер "Делфі", власник якого не дозволяв екіпажу залишити судно, а рятувальні катери не могли підійти до нього через шторм. Тоді повідомлялося, що на борту немає вантажу, який би загрожував екологічній ситуації Одещини.

Згодом рятувальники евакуювали всіх трьох членів екіпажу танкера.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування