Справа Гандзюк: суд зменшив Мангеру заставу

Понеділок, 25 листопада 2019, 13:52

Голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру, якого підозрюють у замовленні злочину проти Катерини Гандзюк, зменшили заставу з двох з половиною мільйонів гривень до понад одного мільйона.

Джерело: "Слідство.Інфо"

Деталі: 25 листопада Шевченківський районний суд Києва частково задовольнив клопотання захисників Мангера. Адвокати голови Херсонської облради просили знизити суму застави до 148-ми тисяч гривень. Свою позицію вони обґрунтовували тим, що  змінилася тяжкість злочину, у якому підозрюється Мангер.

 

На момент, коли чиновнику обирали заставу, його підозрювали в замовленні вбивства активістки Гандзюк (ч. 2 ст. 115). Тоді йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внести майже 2,5 мільйона гривень застави. Мангер вніс заставу у лютому 2019 року.

Проте у квітні Мангеру "пом’якшили" підозру, і з того часу йому інкримінують замовлення нанесення тяжких тілесних, а не вбивства (ч. 2 ст. 121 ККУ).

В своєму клопотанні адвокат Дмитро Ільченко попросив зменшити заставу в майже 17 разів. Представники генеральної прокуратури заперечували проти такого рішення. Суд призначив нову заставу, яка тепер складає один мільйон і 150 тисяч гривень. 

Чому це важливо: Прізвище Мангера є серед тих, кого близьке оточення Гандзюк і рух активістів називають замовниками злочину проти неї.

Знати більше: "Справа Гандзюк у прізвищах. Кого покарали за смерть активістки"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування