Сприяв легалізації бойовиків: заступник мера Слов'янська отримав підозру

Вівторок, 26 листопада 2019, 13:40

Служба безпеки України повідомила про підозру в посяганні на територіальну цілісність України та тероризмі заступнику мера Слов’янська, що на Донеччині, Віктору Воропаєву.

Джерело: сайт СБУ, місцеві ЗМІ

Деталі: Слідство встановило, що у квітні 2014 року під час головування Воропаєва на сесії міськради депутати схвалили проведення фейкового референдуму та призначення лідера одного з бандформувань В'ячеслава Пономарьова головою виконкому міськради.

За даними СБУ, посадовець також сприяв легалізації проросійських бойовиків через створення так званої "народної дружини".

Підозра Воропаєву оголошена за статтями 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу.

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

У спецслужбі ім'я заступника мера не називають, але публікують його фото зі змазаним зображенням обличчя.

 

Водночас місцеве видання "Славянские ведомости" повідомляє, що йдеться про Віктора Воропаєва – одного з п'ятьох заступників мера Слов'янська Вадима Ляха.

Інше видання міста "Карачун" ще в березні писало новину про Воропаєва, в якій публікувало його фото. Цей знімок свідчить, що на фотографії СБУ та сама людина.

 

Українська правда


powered by lun.ua