Зеркаль про відставку: "Мене ніхто не примушував"

Субота, 30 листопада 2019, 11:38

Заступник міністра закордонних справ Україна Олена Зеркаль заявляє, що йде у відставку, тому що змінилися умови роботи, а не тому, що її примушували писати заяву про звільнення.

Джерело: інтерв’ю Зеркаль Deutsche Welle  

Пряма мова: "Ні. Мене ніхто не примушував. Я прийняла самостійне рішення.

Знаєте, дуже часто не треба натякати. Коли ти довго працюєш, ти розумієш, що або ти робиш щось, що приносить задоволення, де ти бачиш, що ти можеш досягти результатів. Або ти просто працюєш над папірцями.

Не в моєму випадку працювати над папірцями. Мені здається, що ми всі дуже змінили свій образ роботи. Тому в нових умовах мають працювати, мабуть, інші".

Деталі: За словами Зеркаль, наразі її заява уже перебуває у держсекретаря.

Що було раніше: 28 листопада заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль написала заяву про звільнення. 

Передісторія: 

  • 19 листопада Зеркаль підтвердила, що піде з посади у Міністерстві закордонних справ після того, як 21 листопада проведе процесуальне слухання в Гаазі в рамках арбітражу, що стосується захоплення Росією українських кораблів та моряків.
  • Вона також припустила, що після її відставки Україну у справі проти Росії в Міжнародному суді ООН представлятиме посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов.
  • Президент Володимир Зеленський у травні призначив Зеркаль на посаду в тогочасну ще Адміністрацію президента. Йшлося про те, що вона керуватиме зовнішньополітичним блоком його офісу.
  • Однак того ж дня указ про призначення Зеркаль зник з офіційного сайту глави держави, а далі був скасований.
  • За даними джерел, Зеркаль відмовилася від посади через неприйнятність співпраці із керівництвом АП, а саме з главою адміністрації Андрієм Богданом.powered by lun.ua