Митрополит УПЦ МП знав про наркозалежність затриманого помічника

Субота, 30 листопада 2019, 18:50
фото з Facebook Єліна

Митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ МП Лука (Андрій Коваленко) заявив, що знав про наркотичну залежність свого помічника Євгена Кугатова, затриманого у відділенні пошти при отриманні наркотиків.

Джерело: коментар митрополита Луки, поширений завідуючим канцелярією Запорізької єпархії УПЦ МП Геннадієм Єліним у Facebook

Дослівно: "Зі скорботою в серці підтверджую, що клірик нашої єпархії був затриманий правоохоронними органами".

"Затриманого клірика єпархії Євгена Кугатова я знаю давно, з тих пір, коли був ще намісником Глинської пустині. Я знав також і про його наркозалежність. Але я бачив і його покаяння, і його бажання позбутися від цієї недуги. Зі свого боку я робив все можливе для того, щоб допомогти йому в цьому.

Довгі роки вдавалося стримувати хворобливі потяги наркозалежності Євгена. Але влада диявола, на жаль, знову взяла гору над ним".

"Щодо цього клірика буде вжито всіх необхідних дисциплінарних заходів. Він також повинен відповісти за законом і перед органами правопорядку. Я готовий зі свого боку надати необхідну допомогу для розслідування цього інциденту".

"Я прошу вибачення за те, що, сподіваючись на його остаточне виправлення, мимоволі ввів у спокусу свою паству".

Що було раніше: 30 листопада запорізькі ЗМІ повідомили, що в Запоріжжі в відділенні пошти співробітниками поліції було затримано особу, схожу на помічника митрополита Української православної церкви Московського патріархату Луки. Попередньо встановлено, що в посилці знаходився амфетамін. 

Українська правда


powered by lun.ua