У Верховній Раді не порозумілися, вечірнє засідання не проводитимуть

Вівторок, 17 грудня 2019, 15:48

Верховна Рада у вівторок не буде працювати під час вечірнього засідання.

Джерело: Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія

Деталі: Арахамія розповів, що в порядку денному на вівторок немає закону про продаж землі, а на цьому тижні Рада повинна була розглянути питання легалізації бурштину і надбавки до пенсій.

Пряма мова: "Хтось дуже не хоче, щоб в цьому році була скасована депутатська недоторканність. Це перше. Що нам люди кажуть офрекордс? В нас на цьому тижні також є законопроєкти про легалізацію бурштину. І ці доходи вже закладені в дохідну частину бюджету і нам теж кажуть, що не буде вам ніякого бурштину, будемо блокувати і робити все що завгодно, щоб цього не трапилося.

Третє. Є законопроєкт, що всі одинокі пенсіонери віком від 80 років отримують спеціальні виплати. Кажуть, що ви від цього отримаєте багато політичних балів і теж цього не треба робити.

Четверте. 80 тисяч одиноких сиріт теж отримають додаткову фінансову допомогу. Це теж не треба, бо покращує політичні позиції партії "Слуга народа". От що коїться. Це ніяк не пов’язано з ніякою землею.    

Те що зараз трапляється там (під Верховною Радою – ред.) це спектакль, щоб зірвати сьогоднішнє засідання Верховної Ради, яке фактично вже зірване. Ми домовилися, що ми просто відкриємо сесію і закриємо".

Деталі: О 16 годині спікер парламенту Дмитро Разумков відкрив засідання Ради і тут же його закрив. Арахамія розповів, що це була позиція всіх фракцій. Він також розповів, що якщо інші фракції продовжать блокувати трибуну, то "Слуга народу" буде її розблоковувати.   

Передісторія:

  • У вівторок під Верховною Радою сталися сутички під час мітингу проти ухвалення закону про ринок землі, постраждали двоє журналістів.
  • Поліція Києва повідомляє, що у результаті сутичок під Верховною Радою постраждали двоє правоохоронців.

Українська правда
powered by lun.ua