Шуфрич визнав, що полював на диких тварин в Африці, каже - законно

Понеділок, 30 грудня 2019, 13:11
africatrophyhunting.com

Депутат від "Опозиційної платформи — За життя" Нестор Шуфрич заявляє, що полював у Намібії на диких тварин "з дозволу уповноважених на це національним урядом органів".

Джерело: Пресслужба Нестора Шуфрича

Дослівно: "Полювання, про яке було описано в ЗМІ, велося з дозволу уповноважених на це національним урядом органів, предметом відстрілу був самець не репродуктивного віку, агресивного характеру, який підлягав відстрілу".

Деталі: Нестор Шуфрич стверджує, що предметом його мисливського інтересу були "виключно самці зрілого віку, що втратили здатність давати потомство і що представляють небезпеку як для більш молодих самців, так і для місцевих жителів в окрузі".

Згідно із повідомленням, Шуфрич востаннє їздив на таке полювання на Африканський континент в 2013 році. У повідомленні пресслужби Шуфрича не вказано про самців якого саме виду тварин йдеться.

Передісторія: Раніше ЗМІ поширили фото, на яких Шуфрич хизується вбитими в Африці дикими тваринами.

Серед жертв Шуфрича східний чорний носоріг, бура гієна, антилопа, антилопа гну, леопард.

Як вказано на сайті мисливської організації africatrophyhunting.com, Нестор Шуфрич став першим і єдиним мисливцем, який коли-небудь убивав три різних підвиди чорного носорога.

Нагадаємо: Колишній соратник колишнього президента України Віктора Януковича Нестор Шуфрич голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року. Тепер він депутат від партії "Опозиційна платформа — За життя" і очолює парламентський комітет зі свободи слова.

powered by lun.ua