Зниклі в одеській пожежі телефонували близьким: прощалися і говорили, що задихаються

Четвер, 5 грудня 2019, 14:24

Після пожежі в одеському коледжі зникли безвісти 14 осіб, серед них - 4 студента. Дехто зі зниклих телефонував родичам, вони прощалися і говорили, що задихаються.

Джерело: заява начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Олега Беха на засіданні обласної комісії з надзвичайних ситуацій, "Думская"

Деталі: У поліції також не можуть встановити інформації щодо ще однієї людини.

За словами Беха, правоохоронці вже провели 44 допити і уже мають порозуміння з приводу того, що сталося, хоча деякі свідчення людей суперечливі. 

Загорання сталося у 9-му кабінеті близько 10.00.

Правоохоронець додав, що після 5 хв загорання уже горіло 700 кв.м. Бех запевнив, що група експертів має вивчити стан будинку.  

 

Пряма мова Беха: "Кому відомий чоловік на ім'я Руслан Нікос, прошу звертатися в штаб, так як він не є учнем і співробітником коледжу. Ми не можемо встановити його особистість".

Офіційний список зниклих:

 1. Маркіна Юлія Михайлівна 2003 р.н., студентка;
 2. Чугуннікова Людмила Михайлівна 2001 р.н., студентка. Останній раз з нею спілкувалися 3 грудня. Імовірно перебувала в коледжі.
 3. Трофимчук Кирило Ігорович 2003 р.н., студент. Зв'язувався з матір'ю о 10:23, повідомив, що задихається від диму і попрощався з нею.
 4. Пьяночкіна Катерина 2003 р.н., студентка. Була на заняттях на четвертому поверсі. О 10:12 повідомила по телефону батькові, що в коледжі пожежа і залишилася в бухгалтерії з Юлією Маркіною і двома бухгалтерами.
 5. Катишевська Вероніка Дмитрівна 1955 р.н., співробітниця бухгалтерії коледжу.
 6. Перчик Ірина Василівна, співробітниця бухгалтерії. Останній раз розмовляла з чоловіком в 10:12 повідомила, що задихається від диму і попрощалася з ним.
 7. Тарасова Наталія Василівна 1959 року народження, співробітниця бухгалтерії. О 10:00 зв'язувалася з дочкою і повідомила, що знаходиться в коледжі.
 8. Третьякова Наталя Олексіївна, завідувачка відділенням коледжу, викладач.
 9. Бортюк Анна Леонідівна 1976 р.н., викладач.
 10. Александров Борис Георгійович, 1958 р.н., директор Інституту морської біології. Дзвонила його секретар Галина Іванович, яка повідомила, що в коледжі задимлення і він впав на підлогу. Просила допомоги.
 11. Іванович Галина Валентинівна, 1954 р.н., співробітниця ІМБ НАН України.
 12. Беженар Олена Валеріївна 1995 р.н., лаборант. Останній раз її бачили в 9:30, коли вона їхала на роботу в коледж.
 13. Коваль Марія Володимирівна. Останній раз спілкувалася з родичами о 7:00 ранку. З 14:00 телефон не в мережі.
 14. Соловей Віра Дмитрівна 1951 р.н.

Передісторія:

 • Вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на 3 поверсі виникла пожежа.
 • 4 грудня вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу.
 • Станом на ранок 5 грудня, єдина загибла – 16-річна студентка Ксенія Бабенко.
 • Міський голова Одеси Геннадій Труханов припустив, що у будівлі не було опалення і пожежа могла статися у зв’язку з тим, що в коледжі користувалися електрообігрівачами.
 • Мер оголосив в Одесі дводенну жалобу через пожежу в коледжі.
 • За словами студентів, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання.

powered by lun.ua