Вакарчук закликав українців підтримати Зеленського перед "Нормандією"

Субота, 7 грудня 2019, 01:37

Лідер політичної партії "Голос" Святослав Вакарчук закликав українців підтримати президента Володимира Зеленського перед зустріччю "нормандської четвірки".

Джерело: виступ Вакарчука в ефірі програми "Свобода слова"

Пряма мова: "На зустрічі в Парижі навпроти президента Зеленського буде сидіти троє людей...Тобто там буде один ворог і два партнери України. Але там не буде жодного друга. 

Тому сьогодні наша задача — не політизувати процес "Нормандії", а ще раз сказати президенту, що ми підтримуємо його бажання відстояти мир на українських умовах. Я в цьому готовий стояти поруч з ним. І весь український народ готовий стояти поруч з ним."

Деталі: Вакарчук додав, що запланована на 8 грудня акція на Майдані щодо "червоних ліній" для президента перед переговорами, – "це акція поки не протесту, а виявлення громадянської позиції". 

За його словами, люди таким чином "хочуть підсилити президента"

Сам же Зеленський у виступі заявив, що ніхто не хоче капітуляції та втрати українських території, тому він не розуміє, навіщо тоді збиратись на Майдані.

Що передувало: Партії "Європейська солідарність", "Батьківщина" та "Голос" закликали українців вийти на Майдан Незалежності 8 грудня, щоб окреслити "червоні лінії" для президента перед зустріччю "нормандської четвірки".

Раніше політсили п’ятого президента Петра Порошенка, експрем’єрки Юлії Тимошенко та Святослава Вакарчука у спільній заяві окреслили "червоні лінії" для президента на переговорах у Нормандському форматі.

Ольга Гетьманець, УП


powered by lun.ua