Мати Окуєвої хоче, щоб суспільство знало ім’я замовника вбивства її доньки

12158 переглядів
Вівторок, 14 січня 2020, 14:51
фото: мвс

Мати української добровольця Аміни Окуєвої Ірина Камінська вимагає аби ім'я замовника вбивства її доньки озвучили публічно.

Джерело: пресслужба МВС

Пряма мова: "Я прекрасно розумію, хто стоїть за цим і хто замовив мою доньку, тому що вона не давала спокою тим, кому не дає спокою свобода і незалежність України…

Для мене дуже важливо, щоб пролунала інформація про те, хто замовник. Я розумію, що над цим буде працювати слідство, хоча для мене там нічого нового не буде, але дуже важливо, щоб цю інформацію озвучили".

Деталі: Вона назвала дуже важливою новиною інформацію про те, що правоохоронці знайшли людей, які виконали вбивство.

 

Мати Окуєвої вважає, що інформаційна і гібридна війна в Україні триває. Після зустрічі з міністром МВС Арсеном Аваковим вона додала, що почуте нею доводить, що слідство працює у правильному напрямку і причетних до злочину покарають.

Зазначається, що зустріч із Аваковим відбулася на прохання Камінської.

Що було раніше: У неділю, 12 січня, поліцейські затримали ймовірного організатора вбивства добровольця Аміни Окуєвої. Частину членів злочинної групи затримали у вересні.

Читайте також: "Звичайний розстріл". Про що мовчить поліція після вбивства Окуєвої

Передісторія:

  • 30 жовтня 2017 року на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської Області невідомі обстріляли з кущів автомобіль Аміни Окуєвої, вона загинула.
  • Тоді в поліції повідомляли, що на автоматі, який знайшли за півтори кілометра від місця розстрілу автомобіля Окуєвої і Осмаєва, слідів ДНК не виявили
  • Перед цим у колишніх бійців-добровольців Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва стріляли 1 червня 2017 року у Києві на Подолі, однак тоді вони вижили. 
  • Аміна Окуєва брала участь у Революції Гідності та у війні на Донбасі у складі батальйону "Київ-2".

Українська правда


powered by lun.ua