Джонсон - Путіну: Нормалізації відносин не буде, поки РФ не припинить погрожувати

7439 переглядів
Неділя, 19 січня 2020, 23:24

Нормалізації відносин між Великобританією та РФ не буде, поки Росія не припинить підривати колективну безпеку і вести дестабілізуючу діяльність, яка загрожує Англії та її союзникам.

Джерело: заява прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона в ході зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним в кулуарах Берлінської конференції по Лівії, повідомляє канцелярія уряду Сполученого Королівства, пресслужба Кремля   

Деталі: Джонсон заявив, що позиція Великобританії щодо подій у Солсбері залишилася незмінною і застосування хімічної зброї з боку РФ було "було безрозсудною і нахабною спробою вбити невинних людей".

Дослівно: "Подібні атаки не мають повторитися", - заявив Джонсон.

"Нормалізації наших двосторонніх відносин не буде, поки Росія не припинить дестабілізуючу діяльність, яка загрожує Великобританії і нашим союзникам і підриває безпеку наших громадян і нашу колективну безпеку", - додав він.

Деталі: Також прем'єр-міністр Великобританії заявив, що обидві країни мають займатися питаннями міжнародної безпеки, такими як Лівія, Сирія, Ірак і Іран".

У повідомленні Кремля зазначається, що 19 січня Путін провів зустрічі з Борисом Джонсоном у перерві переговорів на Міжнародній конференції по Лівії.

Дослівно: "Обговорювалися питання двосторонніх відносин, міжнародні проблеми, зокрема врегулювання ситуації у Лівії", - йдеться у повідомленні.

Українська правда


powered by lun.ua