Тимошенко пропонує закріпити у Конституції "традиційну родину"

Вівторок, 21 січня 2020, 02:13
Дмитро Ларін

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що у Конституції варто закріпити "традиційну родину", яку утворюють чоловік та жінка. 

Джерело: виступ Тимошенко в ефірі "Свобода слова" на ICTV

Пряма мова: "Я до одностатевих шлюбів ставлюсь приблизно так: треба закріпити у Конституції традиційну родину, де чоловік і жінка мусять утворювати родину і жити. 

Якщо у людей є інше бачення на це, то це їх особиста справа. Але робити це (легалізацію одностатевих шлюбів – УП) частиною Конституції і навпаки це підштовхувати...Я вважаю, що це просто якась дивна історія". 

Деталі: Так Тимошенко відреагувала на запитання, чи входить вона до новоутвореного міжфракційного "консервативного" об’єднання "Цінності, гідність, родина" та чи підтримує легалізацію одностатевих шлюбів. 

За її словами, участь у об’єднанні залежить від цілей цього утворення. 

При цьому лідерка "Батьківщини" наголосила, що кожна людина має свою свободу, яку ніхто не може обмежити.

Також вона додала, що українське суспільство "на 90% християни і віруючі люди".

Довідково: У статті 51 Конституції зазначається, що "шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка".

Нагадаємо:

  • 17 січня у Верховній Раді створили "консервативне" міжфракційне об'єднання і назвали його – "Цінності, гідність, родина". 
  • За словами ініціатора об’єднання народного депутата Святослава Юраша, до нього входять понад 300 нардепів. Співголовою від партії "Батьківщина" є нардеп Сергій Тарута.

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!