Працівниці Уманської міськради заявили про тиск і сексизм нардепа Яценка

Середа, 22 січня 2020, 12:38
Працівниці Уманської міськради заявили про тиск і сексизм нардепа Яценка

Працівниці виконавчого комітету Уманської міськради поскаржились до Верховної Ради на негідну поведінку нардепа Антона Яценка.  

Джерело: відео на каналі секретаря Уманської міської ради Людмили Кирилюк в YouTube, пост Кирилюк у Facebook

Дослівно з відеозвернення: "Ми, жінки, які працюють в органах місцевого самоврядування, вважаємо негідною поведінку народного депутата Антона Яценка. У своїх кишенькових інтернетресурсах він розповсюджує брехливу інформацію про жінок-працівників міської ради. Це є прямий тиск, у тому числі за статевою ознакою.

Ми звертаємося до Верховної Ради, а саме до комітету з питань депутатської етики. Ми просимо, щоб розібралися в діях свого колеги Яценка, втрутилися в ситуацію, яка склалася на 200 виборчому окрузі. Ми вважаємо це прямим тиском на органи місцевого самоврядування напередодні місцевих виборів". 

 

Деталі: За словами працівниць міськради, "брехливими політичними технологіями" нардеп намагається дискредитувати жінок перед місцевими виборами, і це неприпустимо.

У відео також наведені кілька скриншотів спілкування депутата із жінками, де нібито Яценко називає їх повіями і каже, що вони надають інтимні послуги керівництву і т.п.

Передісторія:

  • У лютому 2018 року нардеп Яценко заявив комунікаторці Громадського руху "Чесно", що вона отримала роботу через ліжко.
  • Яценко – є нардепом 4 скликань Верховної Ради. У 2007 році він пройшов до парламенту за списками "Батьківщини".
  • З 2012 року обирається по виборчому округу №200 на Черкащині : у 2012 році – від Партії регіонів, у 2014 та 2019 роках – як самовисуванець.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування