Зеленський: Наша делегація віддала свої місця на форумі пам’яті Голокосту

28553 перегляди
Четвер, 23 січня 2020, 09:44
president.gov.ua

Українська делегація, прилетівши до Ізраїлю, передала своє місце на Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту тим, хто пережив цю трагедію.

Джерело: президент Володимир Зеленський у Facebook

Пряма мова: "Прилетіли до Ізраїлю й дізналися, що на Всесвітній форум пам’яті Голокосту через величезний інтерес до події та обмежену кількість місць важко потрапити багатьом з тих, хто пережив цю страшну трагедію.

Вирішили передати моє місце та місця делегації України цим мужнім, унікальним людям. Преса повідомляє, що так само вчинили деякі міністри ізраїльського уряду. Вважаю, що це правильно.

До того ж це жодним чином не скасовує вшанування пам’яті жертв однієї з найстрашніших трагедій ХХ століття делегацією України.

Братимемо участь у всіх передбачених заходах і проведемо заплановані зустрічі з президентом, прем’єр-міністром та спікером Кнесету Держави Ізраїль.

Але на основний захід мають потрапити ті, хто на це найбільше заслуговує. Ті, хто здійснив найвеличніший подвиг – зберіг життя тоді, коли його практично неможливо було зберегти".

Деталі: Згідно з повідомленням пресслужби президента, Володимир Зеленський у четвер вранці розпочав робочий візит до Ізраїлю.

Планувалося, що він візьме участь у п’ятому Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту, присвяченому 75-й річниці звільнення концтабору Аушвіц.

Крім того, Володимир Зеленський проведе зустрічі з керівництвом Ізраїлю та представниками ізраїльських ділових кіл.

Також до Ізраїлю прибув російський президент Володимир Путін.

Цьому передувало: Помічник президента Росії Юрій Ушаков 22 cічня заявив, що Володимир Зеленський просив про зустріч із Володимиром Путіним у Ізраїлі – але з урахуванням графіка візиту тривалі двосторонні зустрічі неможливі.

Президент Володимир Зеленський не виключив зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним в Ізраїлі для обговорення обміну полоненими.powered by lun.ua