Арахамія розповів про неформальні групи у "Слузі народу" і їх загрозу

7529 переглядів
Четвер, 23 січня 2020, 09:48

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що у фракції діє чотири неформальні групи, але їх вплив незначний.

Джерело: інтерв’ю Арахамії "Українській правді"

Пряма мова: Чотири (неформальні групи є в "Слузі народу", – ред). Ми спочатку нервово реагували на будь-які прояви "груп". Потім ми зрозуміли, що повністю вбити "групи" майже неможливо.

Завжди можуть з'явитися нові "групи", тому потрібно напрацювати технологію роботи з малими групами. Тут ключове слово – малими".

Деталі: За словами Арахамії, наразі неформальні групи у "Слузі народу" налічують по "10-12 людей, до 15 максимум". Такі групи не несуть загрози, а от більші вже можуть розхитувати фракцію, тому, якщо такі виникнуть, то з ними будуть "активно боротися". Як це було з великою групою Павлюка, вплив якої знизили

Разом з тим говорити, чиї це групи, Арахамія відмовився, бо "хтось ще почне пишатися, що в нього є група".

Голова фракції СН також додав, що наразі партія навіть напрацювала методологію роботи з неформальними групами. 

Її суть полягає в тому, що треба якомога більше і краще розуміти інтереси груп, щоб мати змогу тиснути на "болючі місця". 

Він розповів, що наразі діагностувати на ранньому етапі появу неформальних груп допомагає "Великий брат" – система, яка аналізує нормальне і аномальне голосування нардепів.

Арахамія також висловив думку, що вірогідність того, що цей парламент не досидить до кінця каденції зменшилась до 40% (кілька місяців тому він заявляв про імовірність у 75%, – ред.) за рахунок того, що депутати вчаться.  

Передісторія:

Українська правда


powered by lun.ua