СБУ вилучила в Києві підроблені експрес-тести на коронавірус

П'ятниця, 27 березня 2020, 17:29

Співробітники Служби безпеки України блокували діяльність організованої групи, яка ввозила в нашу країну неякісні ліки та підроблені експрес-тести для діагностики COVID-19.

Джерело: пресслужба СБУ

Деталі: Правоохоронці зазначають, що препарати онкологічної групи та фальшиві експрес-тести ділки доставляли в Україну з Туреччини поза митним контролем, приховуючи продукцію у контейнерах з одягом. Таке транспортування також не дозволяло дотримуватись температурного режиму, що могло призвести до тяжких наслідків для здоров’я наших громадян.

Оперативники спецслужби задокументували, що ділки реалізовували онкопрепарати та експрес-тести без будь-якої документації через інтернет та особисто клієнтам.

Тести та ліки зберігали у підвалах Києва. Правоохоронці вилучили товару на майже 1 мільйон гривень.

Передісторія:

  • В Україні зафіксовано вже 226 випадків захворювання на COVID 19, у світі– понад 553 тисяч. У світі померли від ускладнень коронавірусу понад 25 тисяч осіб, в Україні зафіксовано 5 смертей.
  • В Україні з 12 березня оголошено карантин, його продовжено вже до 24 квітня. Влада передбачила покарання за порушення правил карантину.. Громадянм радять залишатися вдома, щоб знизити темпи поширення інфекції.

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!