"Слуга" відправив в НАБУ відео з братом Єрмака і "торгівлею" посадами

Неділя, 29 березня 2020, 21:23

Нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос подав до НАБУ звернення з відеоматеріалами, на яких фігурує брат голови ОПУ Андрія Єрмака.  

Джерело: Гео Лерос у Facebook

Пряма мова: "Ми проти таких, як ти (Андрій Єрмак - ред.), прийняли зміни до закону "Про внесення змін до закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції", тому відправляю в НАБУ подання з флешкою ​​і чекаю 10% від награбованого, відправлю в дитбудинок". 

Деталі: Лерос оприлюднив звернення, в якому просить "провести перевірку обставин", за умови виявлення ознак злочину - зареєструвати кримінальне провадження та розпочати досудове слідство, а також перевірити причетність Андрія Єрмака до можливого кримінального правопорушення. 

 

Також Лерос виклав ще кілька відео, на яких чоловік, схожий на Дениса Єрмака спілкується з  невідомим про посади та перспективи роботи в Одеській області. 

Що передувало: 

Нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата глави ОПУ Андрія Єрмака - Дениса Єрмака - проводить переговори про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади. 

Глава ОПУ Андрій Єрмак в свою чергу заявив, що на оприлюдненому відео дійсно його брат Денис. У зв'язку з поширенням відео Єрмак має намір звернутися із заявою до Служби безпеки України та Держбюро розслідувань для розслідування обставин проведення записів та їхньої достовірності. 

Українська правда
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.