Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Дружина Медведчука володіє майже 10% акцій «1+1» – адвокат

Четвер, 11 червня 2020, 23:11
Дружина Медведчука володіє майже 10% акцій «1+1» – адвокат

Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко, згідно з декларацією нардепа, є власницею компанії, яка присутня також у структурі власності "1+1" та володіє 8,22% акцій телеканалу.

Джерело: адвокат Медведчука Ігор Кириленко, якого цитує пресслужба "ОПЗЖ"

Деталі: За словами адвоката кума Путіна, товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестиційна компанія "Гармонія", власником якого до березня 2016 року був Віктор Медведчук, а в березні 2016 го стала Оксана Марченко, в січні 2012 року придбало за ліцензією Національного банку 100% акцій кіпрської компанії "Бересінтіо Інвестментс Лтд".

У лютому 2012 року компанія "Бересінтіо Інвестментс Лтд" купила у компанії "Інвесіс Інвестментс Лтд" 100% акцій компанії "Ларома Венчуріз Лтд", яка володіла і продовжує володіти по сьогоднішній день 33,33% акцій компанії "Болвік Венчуріз Лтд". А компанія "Болвік Венчуріз Лтд" володіє 49,999% акцій компанії "Алстром Бізнес Корп". Вона, в свою чергу, володіє частками телеканалу "1+1" і телеканалу ТЕТ.

Згодом власником 100% акцій компанії "Ларома Венчуріз Лтд" стала компанія "Селкорівія Венчерс Лтд", яка належить Марченко.

Виходячи з цього, зазначив адвокат, дружина Медведчука володіє 8,22% акцій телеканалу "1+1" і 8,17% акцій телеканалу ТЕТ.

Передісторія: Раніше програма "Схеми: корупція в деталях" повідомила, що голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" і кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук вказав у своїй майновій декларації за 2019 рік компанію, яка фігурує у структурі власності ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1".

Відповідно до інформації, яку вказав Медведчук у своїй майновій декларації, його дружина Оксана Марченко – кінцева бенефіціарна власниця компанії Bolvik Ventures Ltd із Британських Віргінських островів. Ця фірма через ланцюжок інших компаній має у власності 24,66% у ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1", 

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: